RSS
 

Dlaczego muzułmanie zabijają i ruchają kozy?

14 lis

muslim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muzułmanie dzielą się na dwa typy. Ci co zabijają i tych co to w duszy popierają.

Jak wiemy absolutnie każda religia opiera się na przemocy dlatego nie powinno nas dziwić, że walka pomiędzy wyznawcami będzie tak długo kontunuowania jak długo ludzie będą wierzyć w swoje urojenia. Naturalnym stanem umysłu każdego człowieka jest ateizm, gdyż rodzimy się ateistami i w tej świadomości powinniśmy pozostać przez całe życie.

Muzułmanie tak naprawdę niczym nie różnią się od katolików. Jedni i drudzy głosili i głoszą, że ich buk to ten jeden jedyny a osoby nie dające wiary tym urojeniom będą potępione i albo w tym, albo w „tym drugim” życiu będą cierpieć katusze.

Katolicy jeszcze nie tak dawno zabijali wszystkich tych co mieli żyda chodzącego po wodzie w dupie, palili na stosach wszystkich tych co parali się nauką i twierdzili, że to ziemia obraca się wokół słońca, tak więc jezus i mahmet muszą być bardzo głupi skoro wypełniając swoich wyznawców miłością karzą zabijać niewiernych.

To co się stało w Europie w ostatnich paru tygodni pod względem przyjęcia uchodźców jest chore. Ktoś kto chce lecieć samolotem przechodzi skrupulatną kontrolę paszportowo-osobistą, natomiast żadnej kontroli nie podlega przekraczając granicę „na dziko”. Skoro zarówno katolicy jak i muzułmanie są osobami wierzącymi, dlaczego więc nie chcą przyjąć „na klatę” woli swojego buka? Przecież wszystko co spotyka w życiu osobę wierzącą to wola jego pana?

Europa zrobiła wielki błąd przyjmując uchodźców, należało nie ratować ale dobijać łodzie na morzu i to bez względu na to, że znajdują się na nich kobiety z dziećmi. Po zatopieniu paru łodzi inni nie odważyliby się emigrować. Zresztą osoby wierzące ponoć na ziemi cierpią doczesność a w niebie czeka ich lepsze życie, tak więc wysłanie czy do jezusa, czy mahometa kobiety z dzieckiem byłoby okazaniem woli boskiej i ludzkiego miłosierdzia.

Obecnie mamy swobodny napływ do Europy terrorystów i wszelkiej maści brudasów ruchających po krzakach kozy. W religii mahometa w kalifacie tylko nielicznym mężczyznom udaje się ożenić. Przywilej ten zarezerwowany jest dla osób majętnych mogących „wykupić” swoją przyszłą małżonkę od jej rodziców. Dlatego nim przyszły mąż czegoś się dorobi mija parędziesiąt lat i jako czterdziestolatek może już oddać haracz za swoją dziewięcioletnią żonę – dziewicę.

A co mają zrobić młodzi muzułmanie? Mają dwie możliwości wyboru:

Pierwsza to ruchać kozy, krowy i wszystko to co się napatoczy do czasu zarobienia pieniędzy by normalnie założyć rodzinę.

Druga to oddać się świętej wojnie i jako męczennik po śmierci w niebie ruchać obiecane przez mahometa dziewice.

Niestety dla Europejczyków coraz więcej muzułmanów osób wybiera tę drugą opcję. Młodzi mahometanie bez perspektyw na normalne ruchanie będą się wysadzać w imię świętej wojny, której my tu w Europie nie rozumiemy.

Co powinniśmy zrobić aby temu zapobiec?

Nasz katofaszystowski rząd, który za moment ogłosi iż Polska jest państwem wyznaniowym powinien zdelegalizować i zabronić funkcjonowania islamu na terenie naszego kraju. Tę samą uchwałę powinny zrobić i inne państwa, tak by pokazać muzułmanom, że albo staną się normalnymi ludźmi i wybiorą ateizm lub ostatecznie przejdą na inną w dzisiejszych czasach mniej radykalną religię, czyli KATOlicyzm.

Tylko patrzeć jak w Polsce w godzinach szczytu w metrze usłyszymy Allah Agbar a później nastąpi to co nieuniknione dlatego zapobiegajmy już dziś używając nawet drastycznych metod w obronie naszego kraju. KATOlicy wiedzą dobrze co to przemoc i walka o swoje urojenia. Mam nadzieję, że się ogarną i zdelegalizują islam na terenie RP nim będzie za późno.

Innocence_of_Muslims_protest2-450x300

 
Komentarze (4)

Napisane przez w kategorii Na luzie, Społeczeństwo, Świat

 

Tags: , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~marek

  14 listopada 2015 o 15:09

  popieram ten artykuł chrześcijanie więcej wymordowali ludzi jak muzułmanie a teraz muzułmanie im za to dziękują, za rzucanie Indianek w ciąży na pożarcie zdziczałym psom za jedynie „słuszną” wiarę czy ta banda katolicka tego nie pamięta ,nie jestem katolem ani muzułmaninem jestem ateistą ale płacą za swoje zbrodnie za prawie 2000lat tamci to pamiętają

   
 2. ~Vito

  14 listopada 2015 o 17:00

  Świetnie napisane. To o zabijaniu to szczera prawda ale niestety dopóki ciemnota będzie to mord będzie trwał.

   
 3. ~emma

  23 sierpnia 2017 o 22:10

  Tylko patrzeć jak w Polsce w godzinach szczytu w metrze usłyszymy Allah Agbar a później nastąpi to co nieuniknione dlatego zapobiegajmy już dziś używając nawet drastycznych metod w obronie naszego kraju. KATOlicy wiedzą dobrze co to przemoc i walka o swoje urojenia. Mam nadzieję, że się ogarną i zdelegalizują islam na terenie RP nim będzie za późno.cytat

  co to ma być !!!