RSS
 

KATOaborcja

05 paź

11

 

Uprzedzam, iż poniższy tekst nie jest przeznaczony dla osób wierzących w jakąkolwiek religię i boga. Czytasz na własną odpowiedzialność.

No to mamy początek KATOfaszyzmu.

Sejm w większości z partią, która wygrała ostatnio wybory zafundował nam powrót do średniowiecza. Jak dobrze wiemy w średniowieczu zakazane były wszelkie naukowe praktyki polegające na odkrywaniu świata oraz człowieka.

Kościół w tych czasach uważał, iż słońce kręci się wokół ziemi i jakakolwiek polemika  w tym temacie kończyła się na stosie. Ksiądz miał władzę ponad królami, gdyż był wysłannikiem samego boga na ziemi i żaden król nie zaryzykowałby konfrontacji z papieżem.

Kościół Katolicki w swej wielkiej miłości do bliźniego nakazywał wszystkim ludziom wierzyć w żyda chodzącego po wodzie a tych co mieli go w dupie również szybko wysyłał na stos. Praktycznie jakakolwiek myśl technologiczna i postęp ludzkości został zahibernowany na wiele wieków ciemnoty.

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że gdyby nie postęp cywilizacji kościół katolicki nadal paliłby na stosach ludzi w imię własnych urojeń. Cywilizacja zmusiła tę zbrodniczą organizację do zaprzestania śmiertelnych praktyk.

Kościół katolicki patrząc na wszystko czego dokonał od początku swojego istnienia można określić tylko jednym zdaniem. Jest to bez wątpienia największa na świecie organizacja przestępcza, która wymordowała więcej ludzi niż Hitler i Stalin razem wzięci. Dlatego zadziwiające jest dlaczego mimo swej przestępczej działalności mamy tylu wiernych?

Po pierwsze jest ich dlatego, że do sekty katolickiej należy wcielać nieświadome noworodki, po drugie człowiek jest istotą słabą i aby żyć musi w coś wierzyć. Gdyby chrzest dziecka mentalnie nie był zakorzeniony w głowach rodziców, wówczas katolików byłaby garstka. Niestety każda religia wymyślona przez człowieka ukierunkowana jest na liczbę wyznawców. Im więcej ich jest tym więcej pieniędzy można na baranach potrzebujących w swym życia pasterza zarobić.

Zauważmy, iż dawne religie i bogowie nie potrzebowały pieniędzy do tego by mogły istnieć. Ludzie modlili się do kamieni, później rzeźb aż w końcu człowiek stworzył boga na swoje podobieństwo ze wszystkimi ludzkimi potrzebami.

Od czasu kiedy wymyślono boga – człowieka nastała nowa era religijności człowieka. Niebawem wymyślono grzech, duszę, aniołów, piekło, niebo, czyściec i inne pierdoły. Wszystko to po to by jeszcze bardziej zniewolić słaby umysł KATOpojeba.

Tylko jednostki słabe potrzebują wiary i to nie ważne jakiej, ważne by była.

Wydawałoby się, iż mentalnie i światopoglądowo żyjemy w dość nowoczesnym państwie, w którym to co kiedyś negował kościół katolicki dzisiaj jest normą. Przypomnijmy, iż jeszcze tak niedawno kościół był przeciwny operacjom na narządach rodnych, szczepionkom, przetaczaniu krwi czy sekcji zwłok. Dzisiaj kościół walczy z in-vitro i aborcją, która za 100 lat będzie również normą a pedofile w czarnych sukienkach znajdą inny temat, z którym światopoglądowo ich buk się nie zgadza.

Obserwując to co dziś KATOpojeby (KATOFaszyści) wyprawiają należy spodziewać się najgorszego. Po pierwsze z chwilą całkowitego zakazu aborcji wynikającego z jakiś religijnych urojeń skrzywdzimy nie tylko polskie kobiety ale całe rodziny. Żadna zgwałcona dziewczynka nie będzie mogła legalnie usunąć niechcianej ciąży, matki będą musiały rodzić dzieci bez szans na przeżycie oraz kobieta posiadająca już trójkę dzieci ma ryzykować swoje życie dla kolejnej ciąży, którą może nie przeżyć.

To co KATOpojeby chcą nam zafundować to nic innego jak skurwysyństwo w KATOlickim wydaniu.

Skoro dla KATOpojebów embrion to dziecko to dlaczego żaden KATOpojeb nie robi pogrzebów embrionów pozostawionych na podpasce. Dlaczego KATOpojeb nie odpowiada za profanacje zwłok gdy podczas sikania spuści embrion z moczem w kiblu? Przecież człowiekiem stajemy się ponoć od chwili poczęcia.

Jest dla mnie niezwykle ważne, by każdy człowiek bez względu na wyznanie mógł sam decydować za siebie i woje dzieci. Skoro KATOpojeby wierzą, że embrion to dziecko to ich problem, nie potrzebują oni odgórnego zakazu usuwania embrionów ustanowionych przez państwo by tego nie dokonać. Ja nie uważam, że embrion to dziecko, więc moje sumienie pozwala mi na jego usunięcie.

To samo dotyczy dzieci z Zespołem Downa. Jako rodzic chcę mieć zdrowe dziecko, które być może za kilkadziesiąt lat zaopiekuje się mną. Mam gdzieś tłumaczenia KATOpojebów, że człowieka stworzył bóg. Mnie żaden bóg nie stworzył, gdyż stworzyli mnie mama i tata. Jeśli dziecko jest chore moje sumienie pozwala mi dokonać aborcji w trosce o komfort życia tego dziecka ale i również o komfort mojego życia.

Zauważyłem, iż bardzo wielu obrońców życia to osoby posiadające dzieci z zespołem Downa. To one z KATOFaszystowską determinacją chcą wszystkim odpłacić tak jak ich buk odpłacił im.

Nauka i medycyna dzięki postępowi ma nam ułatwiać życie, dlatego wynaleziono mikroskop, środki antykoncepcyjne, rentgen, szczepionki, inkubatory, itp…

Może powinniśmy wprowadzić prawo tylko dla KATOpojebów polegające na tym, iż jeśli deklarują swoją przynależność do jakiejkolwiek sekty religijnej to automatycznie odcina się te osoby od zdobyczy techniki, z którą ich religia walczyła prawie przez 1600 lat?

Niech modlą się o zdrowie.

Dziś zagorzałe KATOpojeby walczące z ideą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bardzo chętnie korzystają ze sprzętu jaki znajduje się prawie w każdym szpitalu w Polsce. Dotyczy to zarówno pacjentów jak i lekarzy z klauzulą sumienia. To się nazywa KATOhipokryzja.

Bardzo bym nie chciał aby w moim kraju doszło do zaostrzenia ustawy aborcyjnej pod wpływem nacisku KATOpojebów gdyż niebawem nastąpią i inne zaostrzenia.

Po pierwsze zostanie zlikwidowana tabletka „Dzień po”

Po drugie wprowadzony zostanie zakaz sprzedaży środków antykoncepcyjnych.

Po trzecie będzie zakaz uprawiania seksu dla przyjemności, każdy stosunek ma się kończyć poczęciem gdyż prokreacja jest najważniejsza. (przybędzie baranów)

Po czwarte zostanie wprowadzony zakaz stosunków analnych, gdyż jak dobrze wiemy ruchając się w dupę w ciążę nie zajdziemy

Po piąte wszystkie osoby otrzymujące 500 + a nie uczęszczające do kościoła będą miały przejebane.

Oczywiście można wymieniać dużo zmian jakie nastąpią w KATOfaszystowskim państwie dlatego należy zrobić wszystko by w perspektywie czasu zlikwidować największą organizację przestępczą na świecie.  

Jeśli masz urojenia związane z żydem chodzącym po wodzie  – zachowaj je dla siebie.

Ode mnie i mojej rodziny KATOpojebie się odpierdol !

 1

 

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Katofaszyzm, Na luzie

 

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Abdul

  23 października 2016 o 07:50

  Dobry tekst. Napisałbym coś więcej ale KATOpojeby obudziły mnie o 6:30 waleniem w KATOpojebane KATOdzwony. Nie żyjemy w żadnym nowoczesnym państwie ani mentalnie ani światopoglądowo! Jedni to „wierzący” a inni to „udający wierzących żeby wierzący nie donieśli księdzu”.

   
 2. ~Aneta

  25 kwietnia 2017 o 23:39

  Nie wchodzi się do kościoła, tak samo jak nie wchodzi się w psie gówno. To wie każde dziecko.

  Ale niestety, nadal smród się roznosi i niepiękny widok wszechobecnych stosików KATOgówna brzydzi oczy.

  Mam nadzieję, że Tobie i innym myślącym ludziom uda się wychować dzieci jak najdalej od wpływu religii, a chrześcijaństwa już w szczególności. Pozdro! Aneta.